• FRENCH LOOK ACADEMY

  Líčení pro každou příležitost a přesně pro vás. Využijte našich služeb a vždy budete vypadat perfektně. Naučíme vás úplně vše.
 • ŠKOLENÍ

  Prozradíme Vám všechna tajemství a naučíme Vás, jak se nalíčit pro každou příležitost. Budete se cítit vždy skvěle.
 • 1
 • 2

Termíny kurzů

 • KURZY V ROCE 2019

  Mám velkou radost z toho, jak velký zájem byl před Vánocemi o naše certifikáty, pod stromečkem je našlo spoustu žen a moc se těším na Další informace
 • 1

KURZY V ROCE 2019

Mám velkou radost z toho, jak velký zájem byl před Vánocemi o naše certifikáty, pod stromečkem je našlo spoustu žen a moc se těším na čas, který společně na kurzech strávíme.

Myslím však i na Vás ostatní, a proto dávám k dispozici termíny rovnou na tři měsíce dopředu, abyste měly z čeho vybírat :-) 

Termíny:

LEDEN: 17. a 18. 1.

ÚNOR: 22., 23. a 24. 2.

BŘEZEN: 29., 30. a 31. 3.

Jednodenní kurz, na kterém se naučíte nalíčit pro každou příležitost - to zní lákavě, no ne? Tak si to přijďte zkusit! Během celodenního kurzu si projdete a vyzkoušíte základy denního i večerního líčení, a zjistíte, že krásně a profesionálně se lze nalíčit za 10 až 15 minut.

Na kurzu se naučíte, jak se správně nalíčit přesně podle typu a tvaru vašeho obličeje. Kurz je složen jak z názorných ukázek, tak cvičení, při nichž si na sobě všechno vyzkoušíte.

Kapacita kurzu je omezena, aby lektorka měla dostatek času věnovat se všem dámám individuálně. Každá účastnice si tak odnese dostatek teoretických i praktických znalostí. Oslnivý výsledek na sebe nenechá dlouho čekat – připravte se na to, že si vaše okolí proměny všimne a zahrne vás komplimenty :-)

Místo:

PRAHA, HOTEL BARCELO OCCIDENTAL PRAGUE FIVE

Adresa: Radlická 46, Praha 5

FRENCH LOOK MAKEUP ACADEMY

Lektorka:

Lucia se ve světě make-upu a kosmetiky pohybuje již více než 25 let, posledních 15 let na profesionální úrovni jako make-up artistka. Líčí pro prestižní časopisy a módní přehlídky jak v Čechách, tak i v zahraničí, podílí se na líčení pro televizní reklamy, učí na školách pro vizážisty a líčí mnoho celebrit. Několik let byla taktéž Nacional Makeup Artist pro značku Lancôme pro Českou a Slovenskou republiku. Líčila osobnosti a celebrity televize a módního světa, například Terezu Maxovou, Daru Rolins, Michaelu Jilkovou, Janu Bobošíkovou, Nikol Moravcovou, Lindu Vojtovou, Annu Linhartovou a další.

Program:

10.00  Uvítání, představení a informace o průběhu kurzu

10.15  Prezentace stylu denního líčení

11.00  CVIČENÍ - lektorka nalíčí klientce půlku obličeje a ta se potom naučí druhou půlku dolíčit sama

12.30  PAUZA NA OBĚD

13.20  PREZENTACE - Postup výběru správného odstínu make-upu a správné nanášení make-upu. Postup korekce obličeje - správná aplikace tvařenky, úprava obočí a správné nanesení řasenky. Dokončení celého denního make-upu.

Dál pokračujeme ve změně denního líčení na večerní líčení

16.00  Konec

Cena celého kurzu: 3 500,- Kč

Tipy a triky

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Nový rastrový obrázek

O nás

Každá žena se chce cítit krásná, ať už jde o běžný den nebo ples, a právě FRENCH LOOK MAKEUP ACADEMY Vám v tom pomůže.

 


FRENCH LOOK MAKEUP ACADEMY

kurzy se konají v hotelu Barceló Occidental Prague Five

Radlická 46, Praha 5

+420 604 219 101

lucia.hruskova@frenchlookacademy.com