Jednodenní kurz

Na jednodenním kurzu se naučíte nalíčit pro každou příležitost. Projdete si a vyzkoušíte základy denního i večerního líčení.

Nečekejte žádné univerzální rady, ale konkrétní návod a pravidla, jak se správně nalíčit s ohledem na typ a tvar Vašeho obličeje. Naučíte se správný postup, jak používat make-up, abyste vyzdvihla své přednosti a působila dojmem, že Vás právě nalíčil vizážista. Zjistíte, že krásně a profesionálně se lze nalíčit za 10 až 15 minut.

Kurz je složen jak z názorných ukázek, tak cvičení, při nichž si na sobě všechno vyzkoušíte. Kapacita je omezena, aby lektorka měla dostatek času věnovat se každé účastnici kurzu individuálně.

Zakladatelka FRENCH LOOK MAKEUP ACADEMY Lucia Hrušková Gibodová se ve světě make-upu a kosmetiky pohybuje již více než 25 let, posledních 15 let na profesionální úrovni jako make-up artistka. Líčí pro prestižní časopisy a módní přehlídky jak v Čechách, tak i v zahraničí, podílí se na líčení pro televizní reklamy, učí na školách pro vizážisty a líčí mnoho celebrit. Několik let byla taktéž Nacional Makeup Artist pro značku Lancôme pro Českou a Slovenskou republiku. Líčila osobnosti a celebrity televize a módního světa, například Terezu Maxovou, Daru Rolins, Michaelu Jilkovou, Janu Bobošíkovou, Nikol Moravcovou, Lindu Vojtovou nebo Annu Linhartovou. A pokud chcete, tak to všechno ráda naučí i Vás!

Program jednodenního kurzu:

10.00 Uvítání, představení a informace o průběhu kurzu

10.15 Prezentace stylu denního líčení

11.00 CVIČENÍ - lektorka nalíčí klientce půlku obličeje a ta se potom naučí druhou půlku dolíčit sama

12.30 PAUZA NA OBĚD

13.20 PREZENTACE - Postup výběru správného odstínu make-upu a správné nanášení make-upu. Postup korekce obličeje - správná aplikace tvařenky, úprava obočí a správné nanesení řasenky. Dokončení celého denního make-upu.

Dál pokračujeme ve změně denního líčení na večerní líčení

16.00 Konec

Cena celého kurzu: 3 500,- Kč

Kurz se koná ve FRENCH LOOK MAKEUP ACADEMY.  

O nás

Každá žena se chce cítit krásná, ať už jde o běžný den nebo ples, a právě FRENCH LOOK MAKEUP ACADEMY Vám v tom pomůže.

 


FRENCH LOOK MAKEUP ACADEMY

  Lucia Hrušková Gibodová

+420 604 219 101

luciahruskova7@gmail.com